Seznam produktů výrobce JVD

Hodiny od firmy JVD

Firmu Jasněna Vláhová založila majitelka v roce 1992. První zkušenosti s prodejem hodinářského zboží však vznikaly již od roku 1990, kdy paní Jasněna Vláhová se svým manželem navazovali první obchodní kontakty s klenotníky a hodináři po celém území bývalého Československa.

Obchod, založený na slušném jednání a službě zákazníkům se dařil a v touze po nezávislosti na jednotlivých producentech hodinářského zboží vznikla v roce 1993 značka společenských hodinek Lacerta, která se od počátku vyráběla v sídle firmy v Novém Městě nad Metují.

Jako alternativa byla v roce 1994 založena druhá značka jako zkratka JVD „Jasněna Vláhová Design“ pro ostatní hodinářský sortiment. Nejprve se pod touto značkou vyráběly hodinky a budíky. Dnes je tato značka známá v celé střední Evropě a zahrnuje komplexní hodinářskou nabídku pro hodináře i klenotníky.

V roce 1997 jsme založili dceřinou slovenskou firmu Jasněna Vláhová, s. r. o., která sídlí ve vlastních firemních prostorách v Ivanovcích u Trenčína.

Obchod i množství zákazníků rostl, a tak jsme se v roce 2005, po vzoru švýcarských horských manufaktur, rozhodli pro stavbu nového sídla firmy v Přibyslavi u Nového Města nad Metují. V září roku 2008 jsme tedy slavnostně otevřeli nové prostory firmy, které jsou důstojným zázemím nejen pro kvalitní hodinářské výrobky, ale jsou také odpovídajícím pracovním zázemím pro naše spolehlivé zaměstnance.

V současné době dodáváme zboží do přibližně 1700 obchodů v České a Slovenské republice a v Polsku.

Více

Produktů na stránce

Produktů na stránce