KUKAČKOVÉ HODINY

Počet produktů: 238

Prodej kukačkových hodin s mechanickým i quartzovým - elektronickým pohonem. Kukačky vyráběné ze dřeva v oblasti...

Více

Podkategorie

 • 1 denní mechanismus

  Kukačky s mechanismem na jednodenní natahování. Jedno natažení se rovná 30 hodin. Řetízek se natáhne dokud se Šuška nedostane na spodní část hodiny. Kukačka kouká po každé půl nebo celé hodině, záleží na typu hodiny.

 • 1 denní mechanismus s hudbou

  Kukačky s mechanismem na jednodenní natahování. Jedno natažení se rovná 30 hodin. Řetízek se natáhne dokud se Šuška nedostane na spodní část hodiny. Kukačka kouká po každé půl nebo celé hodině, záleží na typu hodiny. Koukání je nahrazeno nebo doplněno hudbou.

 • 8 denní mechanismus

  Kukačky s mechanismem na osmidenní natahování. Jedno natažení se rovná týden. Řetízek se natáhne dokud Šuška nedosáhne na spodní část hodiny. Kukačka kouká po každé půl nebo celé hodině, záleží na typu hodiny. Většina modelů má noční vypínání zvuku buď ruční nebo na bázi světelného senzoru automatické.

 • 8 denní mechanismus s hudbou

  Kukačky s mechanismem na osmidenní natahování s hudbou. Jedno natažení se rovná týden. Řetízek se natáhne dokud Šuška nedosáhne na spodní část hodiny. Kukačka kouká po každé půl nebo celé hodině, koukání je doplněno melodií, záleží na typu hodiny. Většina modelů má noční vypínání zvuku buď ruční nebo na bázi světelného senzoru automatické.

 • kvartzový strojek

  Kukačky s kvartzovým strojkem fungují na baterky a není potřeba natahovat řetízky, ty jsou jen dekorativní. Jsou vyráběny v různých stylech. Pokud si přejete mít kukačkové hodiny, ale nechcete aby vás rušily hlasitým zvukem tak kvartzový strojek je pro vás nejvhodnější. Ťukání je tiché tak jako u běžných nástěnných hodinách, zvuk kukačky, popřípadě melodie se dají vypnout a to buď ručně, nebo mají světelný senzor a ve tmě přestávají hrát. Baterky vydrží od 1 roku až 5 a více let, záleží na tom zda hodiny mají melodie.

 • Príslušenství a náhradní díly

  Příslušenství a náhradní díly pro kukačkové hodiny, řetízky, oka, háčky, závaží, kyvadla


Produktů na stránce

Produktů na stránce